شرکت های باربری و اتوبار در کرج

باربری کرج یکی از مراکز حمل و نقل می باشد که برخی مواقع آن را اتوبار تهران مینامند. البته لازم است بدانید که شرکت باربری و شرکت اتوبار یک تفاوت با یکدیگر دارند که این موضوع را نیز با هم بررسی می کنیم. اگر بدنبال بهترین شرکت باربری و اتوبار در کرج هستید می تونید جزئیاتی که در اینجا برای شما قرار داده ایم در انتخاب هر کدام از مراکز اسباب کشی اثاثیه منزل و حمل انواع بار بسنجید. هر چند عوامل زیادی می تواند روی این موضوع تاثیر زیادی داشته باشد.

در پایان مقاله چندین نمونه از موارد خوب را برای شما که کار آنها خوب و قابل اعتماد هستند را معرفی می کنیم.

بهترین شرکت باربری در تهران و کرج با نمونه کار
بهترین شرکت باربری در تهران و کرج با نمونه کار

لیست بهترین شرکت های باربری کرج

زمانی که ما در رابطه با بهترین شرکت اتوبار در زمینه اثاث کشی منزل صحبت می کنیم باید بدانید که هدف پیدا کردم یک شرکت مناسب برای سپردن کارهای اسباب کشی یا حمل بار به آنها می باشد. بنابر این باید حتما از یک شرکت باربری کرج معتبر و مناسب برای این منظور استفاده کنید. زمانی که ما با هیچکدام از این باربری ها آشنا نیستیم چگونه می توانیم متوجه شویم کدام یک آن از آنها بهتر از بقیه هستند؟ سوال بسیار خوبی است که در همین ابتدا قرار داده ام تا شما بتوانید به پاسخ آن برسید.

توجه کنید ابتدا ما در این مقاله در رابطه با انواع خدمات باربری در تهران صحبت می کنیم. به این منظور که چه کارهایی توسط شرکت های باربری انجام می شود. در نهایت همین کارها باید با کیفیت خوبی صورت بگیرید تا رضایت مشتری را جلب کند. با این وجود ما نمیدانیم کدام یک آنها می توانند سرویس و خدمات اتوبار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. این موارد شامل نکاتی هستند که در ادامه می توانید مطالعه کنید.

نکاتی که در انتخاب بهترین شرکت باربری باید در نظر بگیرید

زمانی که ما بخواهیم دنبال بهترین شرکت اتوبار و باربری در تهران باشیم باید ابتدا از روی سایت باربری شرکت مورد نظر برخی نکات لازم را بررس کنیم. حتی می توان با آنها تماس تلفنی برقرار کرده و نحوه برخورد آنها را ببینیم. هر چند ملاک مهمی نیست ولی باز این مورد هم می تواند در انتخاب ما تاثیرگذار باشد. در اینجا برخی نکات مهم که باید در انتخاب خود آنها را در نظر بگیرید برای شما لیست کرده ام. لازم است بگوییم که ممکن است شما خدمات خاصی برای باربری داشته باشید که نکات مربوط به آن را ما در این لیست قرار نداده ایم. بنابراین سایر مواردی که در ذهن دارید را نیز می توانید از طریق سایت و تحقیقات لازم متوجه شوید.

 • دارای بودن مجوز رسمی اتحادیه باربری تهران
 • سابقه کار بالا (یک شرکت باربری با تجربه کارها را به خوبی انجام خواهد داد)
 • داشتن تمامی خدمات در زمینه باربری
 • داشتن خدمات بسته بندی اثاثیه و وسایلی که نقل مکان می شوند.
 • داشتن خدمات انبارداری
 • داشتن خدمات چیدمان اثاثیه در مقصد
 • داشتن کارگران خوش اخلاق و خوش برخورد
 • داشتن نیروهای آموزش دیده
 • داشتن انواع ماشین های باربری برای اسباب کشی و حمل بار
 • دارا بودن شعبه های مختلف در سراسر تهران و کرج
 • بررسی نظرات مشتریان در سایت اتوبار مورد نظر
 • بررسی نظرات کاربران سایت
 • بررسی بخش نمونه کارها و گالری تصاویر باربری
 • بررسی شماره تماس های باربری
 • تماس تلفنی و گفتگو با مشاور اتوبار
 • و …
بهترین شرکت اتوبار
بهترین شرکت اتوبار

تمامی این موارد در را می توانی در سایت باربری مورد نظر که تعداد آنها زیاد هم هست بررسی کنید. این موارد جزو نکاتی هستند که در انتخاب بهترین شرکت باربری به شما کمک خواهند کرد. البته اگر شما آشنا یا دوستانی داشته باشید که قبلا با شرکت های باربری و اتوبار در تهران همکاری داشته اند می توانید از آنها نیز در رابطه با تجربه اسباب کشی با شرکت مورد نظر را بپرسید.

معرفی انواع ماشین های اتوبار و باربری

در شرکت های باربری تهران و کرج انواع ماشین های اتوبار برای اسباب کشی و حمل بار وجود دارد. یکی از نکاتی که بالاتر به آن اشاره کردیم مربوط به همین گزینه است که می تواند در انتخاب برترین شرکت ها به شما کمک کند. در اینجا ما نام و قیمت ماشین باربری را برای شما لیست می کنیم. برخی شرکت ها تنها یکی دو مدل از این ماشین های اثاث کشی را دارند که اکثرا نشانه کوچک بودن شرکت باربری آنها می باشد.

برخی ماشین های مورد استفاده از شرکت اتوبار:

 • وانت بار
 • نیسان
 • خاور
 • کامیون
 • ماشین های دارای کانتینر
 • تریلی

مواردی که در بالا برای شما نام بردیم انواع ماشین ها در شرکت های باربری می باشند.

تفاوت اتوبار با باربری چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا برخی افراد از اسم شرکت اتوبار و برخی دیگر از اسم شرکت باربری استفاده می کنند. خب در نگاه اول هر دو به یک موضوع اشاره دارند اما دلیل تفاوت آنها چیست؟ با هم به بررسی این موضوع مهم میپردازیم.

شرکت باربری برای حمل انواع بار و به طور کلی انجام کارهای مربوط به حمل و نقل می باشد. روش حمل بار در باربری ها به شکل های مختلف صورت میگیرد. در کل دنیا سه روش اصلی برای حمل و نقل کالا وجود دارد که شامل حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی می شود. شرکت های باربری از طریق هر سه مورد می توانند کارهای مربوط به حمل و نقل انواع بار را انجام دهند.

شرکت اتوبار نیز برای حمل بار به کار برده می شود. بر خلاف باربری ها شرکت اتوبار تنها از یک روش حمل و نقل برای جا به جایی استفاده می کند که آن هم روش زمینی است. تفاوت اصلی بین باربری و اتوبار مربوط به روش حمل بار می باشد که اکنون شما با این مورد آشنا شدید.

شرکت های اتوبار برای ارسال خرده بار به شهرستان بیشتر برای اسباب کشی، حمل انواع بار و … با ماشین های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل وقتی کسی دنبال یک مرکز اسباب کشی است با اسم شرکت اتوبار آن را خطاب می کند. البته همانطور که گفتیم، شرکت باربری هم همین کار را انجام میدهد، تنها با این تفاوت که کارهای حمل بار علاوه بر روش زمینی به صورت هوایی و دریایی از طریق کشتی صورت میگیرد.

دقت داشته باشید که استفاده از هر دو نام برای این مورد درست بوده و هیچ موردی ندارد.

نمونه کار خدمات باربری و اتوبار در استان تهران و استان البرز
نمونه کار خدمات باربری و اتوبار در استان تهران و استان البرز

چرا کار حمل بار را به اتوبار بسپاریم ؟

اسباب کشی یکی از کارهایی هست که در سراسر دنیا صورت میگیرد و روزانه افراد زیادی در حال حمل و نقل به مکان دیگر و جا به جایی هستند. بنابراین در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل وجود افراد متخصص و کاربلد دشواری های کار را کم می کند و همچنین استرس و خستگی آن را نیز برای فرد مورد نظر کاهش می دهد. امروزه بهترین شرکت های باربری علاوه بر کار حمل بار سایر خدمات جانبی که در ابتدای این مقاله به برخی از آنها اشاره کردم را نیز انجام می دهند. برای مثال شما می توانید صفر تا صد اسباب کشی خود را به اتوبار بسپارید. در این صورت تعدادی کارگر آموزش دیده برای بسته بندی اثاثیه منزل و جمع آن اثاث به محل شما مراجعه می کنند. این کارگران به طور کامل تمامی وسایل خانه را بسته بندی کرده و آنها را جهت باربری و حمل آماده می کنند.

همچنین بار کردن وسایل داخل ماشین یکی از کارهای دشوار می باشد که نیروهای شرکت های باربری در تهران این کار را برای شما انجام خواهند داد. از آنجایی که برخی اثاثیه حساس می باشد باید کسانی که در حال بار زدن اثاث هستند از آسیب دیدن اثاثیه جلوگیری کنند.

برای جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه بهترین شرکت های باربری تهران و کرج اقدام به موکت کاری کردن ماشین ها می کنند. البته برخی از آنها به کناره های سمت چپ و راست خاور و کامیون ها پتوهای نرمی آویزان می کنند که از برخورد اثاثیه به بدنه ماشین جلوگیری می کنند.

آیا کارگر به صورت جدا برای اسباب کشی ارسال می شود؟

بسیاری از خانواده ها به جای سپردن صفر تا صد کارهای اسباب کشی به شرکت باربری و اتوبار از تعدادی کارگر برای جمع کردن اثاثیه و بسته بندی استفاده می کنند. همچنین با همین کارگرها اثاثیه را بار زده و به مکان جدید حمل می کنند. ممکن است در این بین شما بخواهید با یک شرکت اتوبار تماس گرفته و از آنها بخواهید تنها برای شما چند کارگر ارسال کنند. باید در این رابطه با شما بگوییم که کمتر شرکتی وجود دارد که به صورت مجزا بخواهد کارگر برای انجام کارهای باربری ارسال کند. به این صورت کل در صورت انجام تمامی کارها یا حداقل حمل بار توسط خود شرکت مورد نظر خدمات ارائه خواهد شد.

تصاویر شرکت باربری در استان تهران
تصاویر شرکت باربری در استان تهران

معرفی بهترین شرکت های باربری در کرج

در پایین مقاله معرفی شرکت های باربری و اتوبار همانطور که در ابتدا گفتم قصد دارم چندین شرکت باربری اشتهارد مناسب که صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند را به شما معرفی کنم. لازم است بدانید نمونه های معرفی شده به صورت نکاتی که در ابتدای مقاله برای انتخاب بهترین شرکت اتوبار نام بردیم انتخاب شده اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *